קרוואן על הנחל

קרוואן על הנחל

אם גם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר שבו תוכלו לנפוש עם הילדים שלכם, כדאי שתיקחו בחשבון את חניון קרוואן על הנחל. מדובר על חניון שנמצא במרכז המושב שאר ישוב שבעמק החולה. מהמקום אפשר להגיע תוך מספר דקות הליכה לנחל הבניאס המקסים ולאורחי המקום יש אפילו גישה פרטית לנחל. במתחם הנופש עצמו תמצאו:

–          מדשאות יפות ומטופחות

–          שולחנות פיקניק, פינות ברביקיו ונוף מרהיב

–          פינות ישיבה מטופחות וכדומה

המתחם עצמו מציע לכל האורחים בו קרוואנים מטופחים וחדישים אשר בהם כל הציוד שצריך כדי להרגיש נוח בחופשה, כך שברור מדוע חופשה כזאת הפכה להיות להיט גדול בשנים האחרונות.

יעד תיירותי פופולארי

מושב שאר ישוב הוא יעד מאוד פופולארי לטיולים בגלל האזור שבו הוא נמצא, ואתם תראו שהחניון עצמו כולל את כל מה שצריך. ניתן להגיע עם הקרוואן למקום, לחנות אותו, ולהתחבר לחשמל ולמים. כמו כן, הנוף הנשקף מהחניון אשר כולל את הרי הגולן והחרמון הוא לא נוף שכולנו רגילים לראות בכל יום, כך שברור מדוע זה מוסיף לכל החגיגה וההנאה. היחס שתקבלו במקום הוא יחס אישי כך שאתם תראו שלא יחסר לכם דבר וכי החופשה תהייה טובה ביותר.

מתחברים לטבע עם תנאים נוחים

כולנו צריכים מידי פעם לעזוב את מרוץ החיים ולנוח מעט, כך שאפשר להבין מדוע גם אתם רוצים לצאת לחופשה שתכלול, בין היתר, חיבור לטבע. חניון הקרוואנים זו הבחירה הטובה ביותר לכל המשפחה ואתם תראו שמהר מאוד תתחילו לתכנן את החופשה הבאה.

פורסם ב
בקטגוריה כללי